Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Polecamy
Polecamy serwisy
Loty z Krakowa do Brukseli od 109,00 zł

Wylot z:
Kraków, Polska

Lotnisko wylotu:
Kraków Balice (KRK)

Linia lotnicze:

Ryanair

Przylot do:
Bruksela, Belgia

Lotnisko przylotu:
Bruksela Charleroi (CRL)

Na belgijskie lotnisko Bruksela Charleroi bezpośrednie połączenia z Krakowa oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Port lotniczy Charleroi obsługuje głównie tanie linie lotnicze, położony jest w odległości 50 km od centrum Brukseli, komunikacje między lotniskiem a miastem zapewnia sieć autobusów, kolej czy taxi. Na belgijskie lotnisko Bruksela Charleroi bezpośrednie połączenia z Krakowa oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Loty na trasie Kraków - Bruksela realizowane są w okresie jesienno-zimowym 2016/2017 pięć razy w tygodniu; w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Wyloty z Krakowa (rejs FR 6729) o godz 09:10, lądowanie w Brukseli o godz 11:15. Loty powrotne na trasie Bruksela Charleroi(CRL) - Kraków(KRK) o godz 06:45 - 08:45. Tanie loty z Krakowa do Brukseli cieszą się dużą popularnością, dlatego też przewoźnik Ryanair stara się wprowadzać atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Oferty lotów z Krakowa do Brukseli
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 6729
FR
2017-03-16 09:10 Kraków (KRK)
2017-03-16 11:15 Bruksela (CRL)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 6728
FR
2017-03-23 06:45 Bruksela (CRL)
2017-03-23 09:45 Kraków (KRK)
Oferta 1
Cena: 250 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka
2017-03-16 15:35 Kraków (KRK)
2017-03-16 22:15 Bruksela (BRU)
1
U2 2594
2017-03-16 15:35 Kraków (KRK)
2017-03-16 17:25 Mediolan (MXP)
U2
2
FR 2964
2017-03-16 20:40 Mediolan (MXP)
2017-03-16 22:15 Bruksela (BRU)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 6728
FR
2017-03-23 06:45 Bruksela (BRU)
2017-03-23 09:45 Kraków (KRK)
Oferta 2
Cena: 361 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka
2017-03-16 15:05 Kraków (KRK)
2017-03-16 20:40 Bruksela (CRL)
1
LO 3906
2017-03-16 15:05 Kraków (KRK)
2017-03-16 15:55 Warszawa (WAW)
LO
2
W6 1381
2017-03-16 18:30 Warszawa (WAW)
2017-03-16 20:40 Bruksela (CRL)
W6
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
W6 6728
FR
2017-03-23 06:45 Bruksela (CRL)
2017-03-23 09:45 Kraków (KRK)
Oferta 3
Cena: 425 PLN
Tanie Loty do Brukseli
Lot Data Promocji Linia Cena
Lot Warszawa - Brukselaod 2017-02-13 do 2017-08-3199.00
Lot Gdańsk - Brukselaod 2017-02-09 do 2017-09-0189.00
Kraków Bruksela - Partner serwisu: Bilety Lotnicze dostarcza serwis Infoloty.pl